News

प्रेमीले धोकादिएपछि घर बेचेर नेपाल आउंदै यी बेलायति युवती

बिछोडको चोट सहनलाई निकै कठिन हुन्छ । प्रेमी प्रेमिका बिच बिछोड भए बिर्सनलाई अनेक तरिका अपनाइन्छ । तर, बेलायतमा एक युवतीले आफ्ना प्रेमीले धोकादिए पछि आफ्नो खाइआएको जागीर छोडी घर बेचेर यो दुनिया घुम्नका लागी निस्किएकी हुन ।

३० वर्षिया कोलिंस एयरर्पोटमा काम गर्थिन् । उनीहरुको प्रेममय जीन्दगी राम्रोसँग चलिरहेका थियो । एक दिन अचानक प्रेमीले उनलाई ब्रेकअप दिएका कारण उनमा नैरास्यता आएको थियो । साँचो मायामा धोकापाएपछि उदास भई जागिर छाडेर घर पनि बेचिदिएकी हुन् ।

उनी हातमा धेरै पैसा पर्ना साथ एशियाको धेरै देशमा भ्रमणको लागि निस्किएकी थिइन् । उक्त समयमा उनी भारत, नेपाल, थाइल्इान्ड आदी देशको भ्रमण गरेकी थिइन् । आफ्नो प्रेमीले धोका दिएपछि एक्लै बसेर रुनुभन्दा सारा दुनियाँ घुमेर आउने अठोट गरेको उनले बताएकी छिन् ।

उसलाई भुल्नकै लागि जागिर र घर बेचेको पनि बताएकी छिन् । कोलिंसले अग्रेजी र पत्रकारीतामा डिग्री सकेकी छिन् । उनको जीवनको भोगाईलाई एक पब्लिसरले तीनवटा किताब निकाल्ने फैसला पनि गरेका छन् ।

खाना नबनाउँदा पत्नीलाई ६ वर्षको जेल

महिलालाई प्रायः गरेर घरको कामबाट कहिलेपनि मुक्ति नै मिल्दैन । यसैमा एक महिलाले ६ वर्ष जेलमा बस्नु परेको छ । आफ्नो पतिले अह्राएको खाना नबनाएको र घर सफा नगरेको भन्दै पतिले जेलमा थुनाएका छन् ।

४० वर्षदेखि यी महिलाले परिवारको साथ गलत गरेको भन्दै पतिले उजूरी गरेका थिए । आफ्नो परिवार कामधाम नगर्ने बरु काम मात्र बिगार्ने महिलासँग बस्न बाध्य भएको भन्दै पछिल्लो दुई वर्षयता झन् बदनियतरुपमा नै लागेको बताएका थिए । लगातार खाना फाल्ने, भान्सा कोठामा नपस्ने र नपकाउने गरेकाले आफू थप पिडित भएको खुलासा गरेका थिए ।

Related Articles

Back to top button
Close