Video

विद्या भट्टराईको प्रतिबद्दता : जनताको मन नदुखाउँनेगरी काम गर्छु

प्रतिनिधिसभा सदस्य कास्की क्षेत्र नं. २ को उपनिर्वाचनमा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) कातर्फबाट उमेदवार बन्नुभएका विद्या भट्टराईले जसरी आफूलाई जनताको सेवा गर्न चयन गरेर पठाउँनुभएको छ, सोही अनुसार जनताको मन नदुखाउँनेगरी काम गर्ने बताएकी छिन् ।

लामो समयदेखि प्राध्यापन पेशामा संलग्न भट्टराई तत्कालिन संकृति पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्री रविन्द्र अधिकारीको हेलिकोप्टर दुर्घटनामा निधनपछि श्रीमानले देखेको सपना पुरा गर्नका लागि राजनीतिमा सक्रिय भएकी थिईन् ।

विद्यार्थी राजनीतिमा सक्रिय भएकै बेला रविन्द्र अधिकारीसँग बैबाहिक जीवन बाँधिएकी भट्टराई विवाहपछि प्राज्ञिक क्षेत्रमा काम गर्दै आइरहेकी छिन् । आफू विद्यार्थी आन्दोलन, महिला आन्दोलन हुँदै प्राज्ञिक क्षेत्रमा लागेपनि राजनीतिबाट टाढा नभएकाले आफूले जनताको चाहनाअनुसार काम गर्न सक्ने दावी गरेकी छिन् । यो समाचार गोर्खापत्र दैनिकमा चन्द्रप्रकाश शर्माले लेखेका छन्।

Related Articles

Back to top button
Close