News

गोकुल बाँस्कोटाको घरमा ब’म वि’स्फोटको मुख्य कारण यस्तो रहेछ

भक्तपुर,पूर्वसञ्चारमन्त्री गोकुल बाँस्कोटाको घरमा प्रेसर ब’म वि’स्फोट भएको छ। मध्यपुर ठिमी नगरपालिका-१ मनोहरा फाँटमा रहेको बाँस्कोटाको घरमा बुधबार बिहान पौने ८ बजे ठूलो आवाजसहित वि’स्फोट भएको हो। स्थानीय प्रत्यक्षदर्शीका अनुसार ठूलो आवाजसहित भएको वि’स्फोटबाट बाँस्कोटाको निर्माणाधीन घर परिसरमा राखेको मारुती भ्यान क्ष’तिग्रस्त भएको छ। वि’स्फोटबाट बाँस्कोटाका छिमेकीहरुको घर क्ष’तिग्रस्त भएका छन्। ब’म वि’स्फोटबाट बाँस्कोटाका छिमेकीहरु कुबेर केसी र कपिल घिमिरेको घरमा पनि क्ष’ति पुगेको छ।

बाँस्कोटाको घर क्षेत्रमा मंगलबार दिनभर प्रहरीले ग’स्ती गरेको थियो। तर बुधबार बिहानै प्रहरीको ग’स्ती नभएको मौका पारेर ब’म वि’स्फोट गराइएको हो। ब’म वि’स्फोट गराउने स’मूहबारे अहिलेसम्म केही खुल्न सकेको छैन। से’क्युरिटी प्रिन्टर खरिदका लागि सरकारले प्रक्रिया अघि बढाइरहेका बेला तत्कालीन सञ्चारमन्त्री बाँस्कोटा स्वीस कम्पनीका एजेन्ट भनिने विजयप्रकाश मिश्रसँग ७० करोड रुपैयाँ कमिशनकाण्डमा मु’छिएपछि रा’जीनामा दिएका थिए। क’मिशनस्वरुप आउने ७० करोडमध्ये करिब ५५ करोड रुपैयाँ मिश्रसँग बा’र्गेनिङ गरिरहेको अडियो बाहिरिएसँगै बाँस्कोटाले प’दबाट रा’जिनामा दिनुपरेको थियो।

Related Articles

Back to top button
Close