भिडियो

फिल्मी सैलिमा पटकपटक करणी

सम्बन्ध सुमधुर बनाउन यौ”न स”म्पर्क दम्पत्तीका लागि नभइनहुने कृयाकलाप हो । विवाहित हुन् वा अविवाहित तर जोडीका लागि यौ”न आधारभुत आवश्यकता नै हो । तर त्यो सम्बन्ध पी’डा”दायी भयो भने पक्कै पनि त्यसले सम्बन्ध सुमधुर बनाउँदैन । आफ्नो घरमा एक महिला बसीरहेकी थिइन् । एक जना पुरुष उनले म तिम्रो छिमेकी हुन आएको हुँ भनेर चिनजान गर्न आए । फोन नम्बर पनि मागे । उनले छिमेकी हुन आएपछि समस्या पर्दा सहयोग होला भनेर ढुक्क भइन् । आफ्नो फोन नम्बर दिइन् । उनी भर्खर आफ्नो आमाबुवा गुमाएका कारण पीडामा थिइन् ।

फोन नम्बर लगेको भोलीपल्टै उनले फोन गरे अनि तिमीसंग केही काम छ म आउँदैछु भने । उनी त्यती भनेर फोन राखेको केही वेरमा साँझ परेको बेलामा एक्कासी घरमा आए । ढोका खोलेर भित्र पस्नासाथ ति पुरुषले महिला माथि सिधै आ’क्र’मण गरे । उनले महिला माथि यौ”न गरे । त्यो कुरा उनले छिमेकीलाई भन्न सकिनन् । घरमा एक्लै भएका कारण ति पुरुषले आफुलाई ध”म्क्या”उने कसैलाई त्यो कुरा भन्यो भने ज्या”न लि”न्छु भनेर ध’म्क्या”उने गर्थे ।

उसको ध’म्की”का कारण डराएर उनले कसैलाई पनि त्यो कुरा भनिन् । जसका कारण उसको झन मनोबल बढ्यो । अनि उनी थप ‘आ’क्र’म’णमा उत्रिए । उनले अप्राकृतिक यौ”न स’म्पर्क गर्न थाले । महिलाको उमेर ३६ वर्षको उमेरमा त्यसरी आ’क्र”मण गरेको बताइन् । आफुमाथि त्यस्तो भएको २०७० सालमा हो । यति लामो समयसम्म पनि कसैलाई नभनेकी महिलाले अहिले त्यो कुरा बाहिर ल्याएको बताइन् । माइतीमा पनि घर ब्यवहारका कारण त्यस्तो कुरा माइतीमा पनि भन्न नसकेको बताइन् । माइतीमा पनि आर्थिक ब्यवहार परेकाले त्यो कुरा भन्न नसकेको बताइन् ।

अ’प्रा’कृ’तिक स’म्पर्क गर्न थालेपछि उनले सहन नसकेर घटना बाहिर ल्याएको बताइन् । कम्तिमा यस्तो अवस्था आयो की उनले सहनै सकिनन् । अ’प्रा’कृ’तिक मु’ख मै’थु’न गरेका कारण उनको मुखवाट ‘र’ग’त बग्न थाल्यो, पाठेघरमा पनि अहिले समस्या छ । पशु जस्तै गरेको ‘आ’क्र’म’णले र’ग’तले उनको पुरै वि’स्तरा भि’ज्यो तर पनि त्यो पुरुषले छोडेन । अहिले उनी न्यायका लागि मिडियाको शरणमा आएकी छन् ।

Related Articles

Back to top button
Close