News

शिक्षकबाटै बहिनी ब’लात्कार, ग’र्भ रहेपछि फ’रार

२१ फाल्गुन २०७६, बुधबार बझाङ । दुर्गाथली गाउँपालिकामा बहिनी ब’लात्कार गर्ने शिक्षक फ’रार भएका छन् । मा’नसिक स’न्तुलन ठिक नभएकी बहिनीलाई पटक पटक क’रणी गरेका शिक्षक ग’र्भ रहेपछि फ’रार भएका हुन् । गाउँ पालिकाको वडा नम्बर ४ स्थित भैरव निमाविका शिक्षक शिवराज जोशी र थलीचौर माविमा कार्यरत वसन्त ओलीले मा’नसिक स’न्तुलन गु’माएकी किशोरीलाई विभिन्न पटक क’रणी गरेका हुन् । किशोरी जोशीको हा’डनाताभित्रै बहिनी हुन् । ओली पनि गाउँकै हुन् ।

शिक्षकद्वय जोशी र ओलीले किशोरीलाई गएको जेठदेखि विभिन्न पटक क’रणी गरेको र’हस्य खुलेको छ ।किशोरी ग’र्भवती भएपछि उनीलाई जोशी र ओलीले क’रणी गरेको खुलेको हो । किशोरीको पेटमा अहिले ७ महिनाको ग’र्भ छ ।किशोरी गर्भवती भएपछि उनका आफन्त र छिमेकीले शिक्षकद्वयलाई का’रबाही गर्न मा’ग गर्दै प्रहरीमा नि’वेदन दिएका छन् । ‘शिक्षकहरुबाट यस्तो कु’कृत कार्य भएको रहेछ’ उपेन्द्र रेग्मीले भने, ‘का’रबाहीको लागि प्रहरीका उ’जुरी दिएका छौं । त्यस्ता शिक्षकलाई ह’दैसम्मको का’रबाही हुनुपर्छ ।’

किशोरीमा आफन्त न्या’य खोज्न सदरमुकाम चैनपुमा आएका छन् । ग’र्भवती किशोरीलाई सदरमुकामस्थित महिला सु’रक्षित आ’वास गृ’हमा राखिएको छ। आ’वास गृ’हमा हि’सां तथा अ’न्यायमा परेका महिलालाई राख्ने गरिन्छ । महिला सु’रक्षित आ’वास गृहले पी’डित महिलालाई खाने, बस्ने व्यवस्थाको साथै का’नूनी सहयोग समेत गर्दै आएको छ ।

Related Articles

Back to top button
Close